Cratos yeni adresi yatırılan ve kazanılan paraları etkiler mi? 

Cratos yeni adresi yatırılan ve kazanılan paraları etkiler mi? Böyle bir durumda söz konusu değildir. Bir önceki adrese para yatırmış, henüz kullanmamış olabilirsiniz. Bir önceki adreste para yatırmış, iddaa oynamış, oyun oynamış, para kazanmış olabilirsiniz. Kazandığınız para hakkında henüz para çekme talimatı vermemiş olabilirsiniz. Bu aşamada yeni giriş adresi belirlenmiş olabilir. Peki böyle bir belirlemenin finansal varlıklardaki etkisi nedir? Yatırdığınız para tabii ki hesabınızda bulunacaktır. Kazandığınız para tabii ki hesabınızda bulunacaktır. Bu sitenin finansal departmanı ya da müşteri hizmetleri tarafından sizin paranız üzerinden işlem yapma yetkisi yasal olarak bulunmamaktadır. Adresin değiştirilmiş olması, yeni giriş adresinin belirlenmesi, paraların silinmesi, paraların sıfırlanması, paraların ortadan kaybolması anlamına gelmeyecektir. 

cratos-yeni-adresi-yatirilan-ve-kazanilan-paralari-etkiler-mi

Cratos Yeni Adresi Promosyonları Etkiler mi? 

Cratos yeni adresi promosyonları etkiler mi? Kapatılan adresi ile bir işlem yapmış ve karşılığında promosyon almış olabilirsiniz. Site yeniden açılmış, Cratos ile hizmetleri vermeye başlamış olabilir. Bu durumda bir önceki adreste aldığınız bütün promosyonlar, tabii ki geçerli durumda bulunacaktır. Silinmesi ya da sıfırlanması gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca promosyon almış ve çevrim işlemini yapmış, nakit para şekline dönüştürmüş olabilirsiniz. Bu para da hesap bakiyeniz üzerinde bulunmaya devam edecektir. 

Cratos Yeni Adresi Bilgi Belgeleri Etkiler mi? 

Cratos şeklinde bir belirlenme yapılmıştır. Ancak bunun üyelere herhangi bir yansıması yoktur. Cratos yeni adresi bilgi belgeleri etkiler mi? Hayır, paylaştığınız ya da paylaşmak zorunda olduğunuz her türlü bilgi, veri tabanında yani sistemde kayıt altında tutulmaktadır ve şifreleme programları ile muhafaza edilmektedir. Aynı şekilde gönderdiğiniz belgelerinde sistem içerisinde tutulduğu ve korunduğu görülecektir. Adres değiştiği için yeniden bilgi paylaşmanıza, adres değiştiği için yeniden belge göndermenize gerek bulunmamaktadır. 

Cratos Yeni Adresi Hesapları Etkileyecek mi? 

Cratos yeni adresi hesapları etkileyecek mi? Bakıldığında Türkiye ip adreslerine hizmetlerin, Cratos üzerinden verilmeye devam edildiği görülmektedir. Bu öyle bir adresin belirlenmesi, üye hesaplarının silinmesi, sıfırlanması, her şeye yeniden başlanması anlamına gelmeyecektir. Yeniden hesap açılması, yeniden üyelik işleminin yapılması anlamına gelmeyecektir. Eski hesabınızı, daha önceki adreste ya da adreslerde açmış olduğunuz hesabınızı kullanacaksınız. Hesabınız ve bilgileriniz ile belgeleriniz geçerlidir. Kullanıcı adı ve şifre bilginiz geçerlidir. Siteyi aynı hesap üzerinden, aynı standart ve kalitede kullanmaya devam edeceksiniz.